U bent hier: Home › Toernooiverslagen › Recente verslagen

Recent

Toernooiverslagen: Brabantse Wal Masters 2019
   (27-08-2019)

Het Brabantse Wal Masters  Toernooi

Het Promotie toernooi   vrijdag 
De prijswinnaars in de A-Poule “Recreanten” waren:

Eerste prijs                           : Marianne Ponse en Stefan Scheltema met  een score van 4 gewonnen partijen en 27 pluspunten (4+27)
Tweede prijs                       : Jos van Soldt en Dick van Soldt met 4+20
Derde prijs                           : Ria Rekkers en Eslie Elst met 4+17
Vierde prijs                          : Jeanne van Laarhoven en Frans van Laarhoven met 3+25
Vijfde prijs                            : Linda Schuurbiers en Bas van Eekeren met 3+23
Zesde prijs                            : Diny Welschot en Adrie Welschot met 3+19
Zevende prijs                      : Hélen Vermeulen en Henk Vermeulen met 3+15
Achtste prijs                         : Anny Bink en Gerard van Aert met 3+15
Negende prijs en ex aequo: John Vissers en Cor Hartmans met 3+ 14 ex equo
Tiende Prijs                           : Flos Wierickx en Jan Wierickx met 3+14

 Onder aanmoediging van de toeschouwers werd door Stina Hooijdonk  en Dinie Almekinders 
tegen Nettie Ligtenberg en Anja Arts middels een “shoot out” gestreden om de aanmoedigingsprijs 
die door Stina en Dinie  werd gewonnen.
De prijs winnaars in de B-Poule van ”Gevorderden” waren:
Eerste prijs                         : Pim Hollestelle en Eddie Hollestelle met 4+36
Tweede prijs                     : Ad Spieringhs en Ad Vercammen met 3+18
Derde prijs                         : Cor van Loon en Cor Sprenkels met 3+14Vierde prijs en ex aequo : Tom van der Voort en Peter de Wit met 3+12 
Vijfde prijs                          : Aad Kok en Willem Zwang met 3+12
De aanmoedigingsprijs werd toegekend aan  de equipe van Marjan Franken en Corrie Boschman.

DOUBLETTEN TOERNOOI , ZATERDAG 
A Hoofd.
1. Harry de Groof en Kees Koogje
2.Steven Ielegems en Wesly Cami
3/4 .Jeroen Bleven en Laurent Gorreux
3/4 .Didier Fifi en Gert Quetin

 

A Complementaire.
1. Arnold Steiger en Jan van Dongen.
2. Jason Velthuis en Michel Wentink
3/4. Luc Ferrari en David Klein
3/4. Nelly en Marc Jansegers
B Hoofd
1. Marco Wouters en Eddie Hollestelle
2. Mart Kruijssen en JiBril
3/4. Michael Pistorius en Mart van Nunen
3/4 Brian Schampers en Rick Bongaerts
B Complementaire
1. Koen Wentink en Luca Kok
2. Angela en Corne Schuurbiers
C Toernooi.
1. Adrie Cameron en Christ Verbiest.

COUPE 50+ ZONDAG 

Eerste prijs                           : Cheettan Wootton en Arjen van Noppen met 4 + 34
Tweede prijs                        : Marian van Campen en Jaco Elve met 4 + 26
Derde prijs                           : Fons de Krijger Jr. en Angela Schuurbiers met 4 + 18
Vierde prijs                          : Harry de Groof en Pegy Impens met 3 + 24
Vijfde prijs                            : Frans Clement en Corné Schuurbiers met 3 + 19
Zesde prijs                            : Louis Pals en Henk Vermeulen met 3 + 18
Zevende prijs                       : René v. d. Velde en Danny Aerts met 3 + 17
Achtste prijs                         : Emile Derwig en Adrie Smits met 3 + 15
De aanmoedigingsprijs werd uitgereikt aan de equipe van  Ria Gijssel en Ad Spieringhs.

 


 

 

 

Sponsoren:
 

Topics:

Topic
   (01-03-2016)

Nieuwe website
Alvast even kijken?
Klik hier...............

Zondag 3-11-2019
 
Krabbentoernooi
 
Aanvang: 10:30 uur
Klik hier.................

(Terug naar boven)


Laatste Nieuws:

15-09-2019

Zcc eindstand

Lees meer...

01-09-2019

NK doublet veteranen. Zilver voor Peter Koolen en Frans Clement

Lees meer...


Laatste Verslagen:

15-10-2019

Markiezen toernooi 2019

Lees meer...

05-09-2019

Damestoernooi 04.09.201

Lees meer...


Loginstatus:


Ogenblik a.u.b. ...