U bent hier: Home › Nieuwsoverzicht › Recent nieuws

Recent

Nieuws: Dag 2 npc
   (13-10-2018)

 

Pet. 1 verliest met 1-7

Pet. 2 wint met 5-3

Pet.3 verliest met 3-5

Pet.4 verliest met 0-8.

(Terug naar boven)


Nieuws: Dag 1 npc
   (30-09-2018)

Dag 1 NPC.

Pet.1 wint ( eindstand niet bekend)

Pet 2. Wint met 6-2

Pet 3. Verliest met 2-6

Pet 4. Vrij

 

(Terug naar boven)


Nieuws: 2 petangeske teams algemeen kampioen zcc
   (15-09-2018)

Petangeske 3 algemeen kampioen klasse 2. 

Petangeske 5 algemeen kampioen klasse 3

(Terug naar boven)


Nieuws: 3 petangeske teams kampioen in ZCC !
   (01-09-2018)

Op de laatste speeldag van de ZCC zijn 3 teams van petangeske kampioen geworden!!

PETANGESKE 2, 3 en 5 haalden het kampioenschap en de promotie binnen. Later meer op de website. ! 

(Terug naar boven)


Nieuws: Brabantse Wal 2018
   (27-08-2018)

EINDSTANDEN BRABANTSE WAL MASTERS 2018

Vrijdag 24.08.18.

Promotietoernooi.  82 teams. !
Licentie poule.
1. Marcel 1 en Marcel 2
          4+38
2. Lieke vd Voort en Michael Pistorius 4+31
3. Ria Rekkers en Louis Pals 3 + 21

recreanten poule .
1. Jan Biesterbos en Arnold Bijl 4 + 37
2. Joiliffe en Bushera 4 + 30
3. Loek Franchimont en Max Claassen 4 + 30
4. Sjaak Buuron en Eric van Selm 4 + 24  , eerste Petangeske team. 

Zaterdag 25.08.18
Doubletten toernooi.

C-POULE (3 voor gelote wedstrijden):
1. Ricardo & Michael Saarloos 3 +19 
2. Annette van Velzen & Wim Boluijt 3 +16

B-COMPLEMENTAIRE:
1. Frederic Degand & Laurent de Beer
2. Coby & Gerard Zijlstra

B-TOERNOOI:
1. Tom van der Voort & Charles Geleijn.
2. Fabian Biesheuvel & Christian Saurel
3/4. Mario Blom & Jobie Schefferlie  / Jo Huybrechts & Patrick Hertogs

A-COMPLEMENTAIRE:
1. Patrick Bakens & Jeroen Bleyen.
2. Valentino Peeters & Jakob Huitsing
3/4. Ad Wagenaars & Dennis Mul / Peter Bonarius & Rick Bongaerts

A-TOERNOOI:
1. Didier Fifi & Gert Quetin.
2. Michael Pistorius & Ali Doualeh
3/4. Kees Koogje & Harry de Groof/ Justin Wuring & Marwin van Diermen

 Zondag 26.08.18
Coupe 50+
1. Meep Poel en NN  4 + 39
2. Ivo Claes en Marc Ferrari 4 + 24
3. Toos Schepers en Rinus Lazeroms  4 + 20
4.  Peter Koolen en Bas van der Stelt  3 + 21  
Hoogst geëindigde Petangeske team en dus de wisselbeker Coupe50+.

 



(Terug naar boven)

Sponsoren:
 

Topics:

Topic
   (01-03-2016)

Zondag 21-10-2018
Club Tête à tête
Aanvang 10:30 uur
Lees meer..............

Zondag 4-11-2018
Krabben toernooi
Aanvang 10:30 uur
Lees meer..............

(Terug naar boven)


Laatste Nieuws:

13-10-2018

Dag 2 npc

Lees meer...

30-09-2018

Dag 1 npc

Lees meer...


Laatste Verslagen:

06-08-2018

Uitwisselingstoernooi Bre-Da-Boules * Petangeske 2018

Lees meer...

30-07-2018

Druk bezocht Sextettentoernooi

Lees meer...


Loginstatus:


Ogenblik a.u.b. ...